-----------------------------REKLAMLAR SITEMIZE AIT DEGILDIR---------------------------- SAHTE TURKCULER

ERGENEKON SAYFASI

ÜLKÜCÜ HAREKET

TÜRKEŞ'TEN&
MEKTUP

SAHTE TÜRKÇÜLER

MİSAFİR DEFTERİ

PERİNÇEK TÜRKÇÜLERİ

AVRASYA STRATEJİSİ

STRATEJİ SİTELERİ

ERGENEKON
HABERLERİ

KOMPLO HABERLER

KOMPLOSUZ HABERLER

SAHTE TURKÇÜLER

Sayfamız yapım aşamasındadır
Bu sayfada Ergenekon ve Avrasya Stratejisi hareketleri içine sızmış çok yüzlü kişileri tanıtacağız.

PKK'LI TURANCI!
Dr. Necip Hablemitoğlu (Mehmet Eymür, www.atin.org sitesinde bu şahısdan "Hable-mitoğlu" şeklinde bahsetmektedir) Yeni Hayat(Türkçü) ve İleri2000 (solcu-Kemalist) dergilerinin ve organizasyonlarının devamlısıdır. 1989'da PKK'ya yardım ve yataklık yapmaktan tutuklanmıştır.(Belgenin orjinalini okuyabilirsiniz) MGK'da çalışan onlarca subayın isimlerinin (sahte doktora davasında) gazetelere yansımasını ve yıpratılmasını sağlamıştır.
Belirgin vasfı, Osmanlı'dan bahseden herkesi şeriatçı ve Türk dünyasina hizmet eden herkesi CIA ajanı olarak suçlamasıdır.
Çocukluğundan itibaren istihbaratçılık oynamaya meraklı. Evinin önüne park eden Bulgar kamyonlarını (Kırım göçmenlerini izletmek için) KGB gönderiyor diye taşlatırmış. Babasını istihbaratçı kimliği kullanarak DDY'nda iyi bir göreve tayin ettirmişti.
HANİFİ ALTAŞ:
Sadece Yeni Hayat'ı çıkarmakla yetinmiyor, aynı zamanda Aydınlık yazarı...
ERGUN POYRAZ:
Gündemdeki Tayyip Erdoğan kasetini ve geçen seneki Fethullah Gülen kasedini güzide medyamıza pazarlayan kaset bezirganı. Klasik bir istihbarat ayakçısı. Gazeteci Tuncay Özkan bu arkadaşımızı sosyal demokrat sanıyormuş!

Sahte Türkçülerin Karargahları:Yeni Hayat Dergisi

ULUSALCI VE TURANCI(!) AVRASYACILARI BULUŞTURAN DERGİ:İLERİ2000


MOSSAD UYUMLU SOSYALIST: FAİK BULUT
Bu grubun haber kaynaklarından biri de Yazar Faik
Bulut'tur. Şubat 1973’de Israil timlerinin vurduğu Nahr Al-Bared kampında 37 terörist ölmüş, 65'i de yaralanmıştı. Burada Aydınlık gurubuna mensup Türkler de vardı. Bunlardan, aralarında
Bora Gözen'in de bulunduğu 8 kişi, operasyon sırasında İsrail’li komandolarca öldürüldü. Komandolar, yaralı olarak ele geçirdikleri Faik Bulut’u yanlarına alarak Israil’e döndüler.
Faik Bulut, Mossad tarafından sorgulandıktan sonra hapis cezasına çarptırıldı ve 7 yıl 2 ay İsrail'de hapiste kaldi. Bu arada, İsrail'e MİT'ten Mikdat Alpay giderek Bulut'un sorgulamasına katıldı. 1980'de ceza evinden çıktıktan sonra Türkiye’ye döndü ve bir müddet Aydınlık dergisinde çalıştı. Türkiye'ye dönüşünde Bulut'u İsrailli bir bayan avukat! savundu.
Şimdilerde İslamcılık uzmanlığından para kazanıyor!