ERGENEKON SAYFASI

ÜLKÜCÜ HAREKET

TÜRKEŞ'TEN MEKTUP

SAHTE TÜRKÇÜLER

MİSAFİR DEFTERİ

PERİNÇEK TÜRKÇÜLERİ

AVRASYA STRATEJİSİ

STRATEJİ SİTELERİ

ERGENEKON HABERLERİ

KOMPLO HABERLER

KOMPLOSUZ HABERLER

MGSB'deki Ülkücülük

KOMPLOSUZ HABERLER

SAYFAMIZ YAPIM AŞAMASINDADIR
GÜNCEL AĞIRLIKLI HABERLERİMİZ BU SAYFADA OLACAK


UĞRUNDA AKAN KANLA PARLAR AL'IN

İyi niyetlerle yola koyulan çoğu dava adamı, Türkiye'nin jeopolitik koşulları ve kişisel zaafları sebebiyle zaman içerisinde ülkesine zararlı istihbarat elemanına dönüşüyor. Sonra vicdanı kendisini rahatsız etmeye başlayınca, nefis muhasebesi (otokritik -özeleştiri)yapmak yerine psikolojik yansıtma mekanizmalarına sığınıyor. Kendi zaafları ile malul olmayan, başarılı olan, hatta ülkesine ve davasına hizmet eden herkesi (başarılı oldukları için)satılık ajan gibi düşünmeye başlıyor. Devamını bugün sıcağı sıcağına yaşıyoruz...
İHANET İÇERİSİNDEKİ ZAVALLI GAFİLLER!

KOD ADI FABRİKATOR!
CIA'CILARI KOYNUNDA BESLİYOR!
En popüler, CIA muhalifimiz ne gariptirki aynı zamanda CIA ajanları ile en içli dışlı siyasetçi-istihbaratçımız olan DOĞU PERİNÇEK.
Perinçek ekibinin CIA ajanı olarak suçladığı, Cengiz Çandar ve Hadi Uluengin gibi eski Aydınlıkçılardan bahsetmiyoruz. Yeni günah keçileri Soner Yalçın'dan da...
İstihbarat tarihimizde, bizim MİT, bugüne kadar iki CIA ajanı yakalayabildi. Tasadüfe bakınki, ikisi de Aydınlık'tan çıktı.
Maalesef iki CIA'cı da kurmay albay ve MİT personeli: Turan Çağlar ve Sabahattin Savaşman. İkisi de Aydınlıkcıların haber kaynağıydı. Hatta Çağlar, doğrudan maaşlı Aydınlık elemanıydı. Peşlerine düşen Türk istihbaratçıların aleyhindeki haberleri Aydınlık'ta yayınlıyorlar ve adreslerini deşifre ediyorlardı.
CIA ajanı olarak afişe ettikleri Kemal Ilıcak'ın Tercüman tesislerinde Aydınlık'ı bastırmaları gibi ayrıntıları bir tarafa bırakın, Ilıcak'ın bunu ABD büyükelçisinin ricasıyla yaptığı iddialarına ne diyelim?
Ya da, Aydınlık'a sabotaj yapmak isteyen Susurlukçu mafya gruplarını bizzat Mehmet Ağar'ın engellediğini biliyor muydunuz?
Aydınlıkçılar'ın savunmalarını kitaplaştırdığı Sabahattin Savaşman'ın aynı zamanda İngiliz MI6'ya da çalıştığını duymuş muydunuz? Hani şu, Aydanlakçıların ev sahibi olan İngilizlere???
OPERASYONUN KODU: YEŞİL
YEŞİL: JİTEM OPERASYON TİMİNİN KODU!
MGK, 92 yılında "TERORE, TERÖRÜN KULLANDIĞI ARAÇLARLA SON VERME" kararını aldıktan sonra, JİTEM bünyesindeki 7 bölgede ağırlıklı olarak Güney Doğu'da operasyon timleri kurdu. Bunların başında sonradan generalliğe terfi eden Albay Veli Küçük vardı.
Mahmut Yıldırım ise bu timin basit bir elemanıydı. Hatta PKK'ya haraç (yardım) veren işadamlardan tahsil edilerek bankaya yatırılan paraları bile kendisi çekemiyordu. O işi Jandarma Astsubay Ahmet Demir yapıyordu. Karışıklık, Ahmet Demir ismini Mahmut Yıldırım'ın kod adı olarak kullanmasından kaynaklanıyordu. Yine tesadüf eseri bir başka Ahmet Demir bölge illerinden birinde Emniyet Müdürü idi.
JITEM resmi kadrosu olmayan onayla kurulmuş bir birimdi. Kuruluşunda büyük bir hata yapılmıştı. Hem istihbarat hem de operasyon birimleri aynı çatı altındaydı. Emniyet'teki gibi ayrı birimlerde değildi. İstihbaratı kendisi yapın imha etme emrini kendisi veriyordu. Hukuken böyle bir timin kabul edilmesi sözkonusu bile olamazdı. Görev bittikten sonra dağıtıldı. Kimi general oldu, kimi uluslararası nakliyat filosu kurdu, kimi de Yıldırım gibi, Romanya'da uzun süre dolaştıktan sonra şimdilerde Kıbrıs'ta dinleniyor.
BARLARDA DOLAŞAN HAYALET!
Attilâ İlhan “Avrasya’da Dolaşan Hayalet” adlı kitabı ile Avrasyacılarımızın gönlünde taht kurdu!
İlhan, hayaleti Sultan Galiyef hakkında bakın neler söylüyor: ”Lenin, Troçki ve Stalin daha uzak görüşlü olsalar ve Galiyev’i bir düşman gibi görmeyip onunla işbirliği yapsalardı, sosyalizmin Orta Asya ve Avrasya’da kökleri daha sağlam olacaktı. Dağılma yine olacaksa da, bu dağılmadan Türk-Müslüman kavimler hem birlik halinde, hem de daha güçlü çıkacaklardı. Çünkü nereden bakılırsa bakılsın Vahidov’la Sultan Galiyev’in önerdikleri projeksiyon, netice itibariyle Gaspıralı İsmail Bey’in (Gasprinski’nin) bütün Türkler için önerdiği esaslardan farklı değil. Ne diyor Gasprinski? “Bütün Türkler dilde, işte ve kültürde birlik olmalı”.Dikkat ederseniz “din” demiyor? Bu özellikle Türkçüler açısından son derece önemli bir şey, çünkü bizdekiler işe dini karıştırdılar. Türklerin birliğine dini karıştıramazsınız çünkü Yahudi Türkler vardır, Hıristiyan Türkler vardır."
Türkçülerimize, İstanbul Barlarından çıkmayan Sosyalist bir hayalet ilham kaynağı oldu. Gaspıralı'ya Gasprinski diyecekseniz, ülkenizi Sosyalist yapıp Ruslara peşkeş çekecekseniz ve söyleminizden "din"i dışlayacaksanız, buyrun peşinden gidin...

KURT YANLIŞ YÖNE ULUYOR!
Kurt ehlileştirilemeyen nadir hayvanlardan birisi. Ancak, kurtlukla köpekliği karıştıranlar var. Devamı yakında...